Hakkımızda

2009 yılında "Bitkisel Gıda Takviyeleri ve Kozmetik Ürünleri Üreterek Müşterilerine Dünya Standartlarında Çözümler Sunmak" İlkesiyle Yola Çıkan Koz Grup, Geçen 11 Yıllık Süreçte Türkiye’de, En Büyük İlaç ve Takviye Edici Gıda Firmalarından Biri Olmayı Başarmıştır.
2010 Yılında Kalite Standartlarını Belirleyen Koz Grup,2010 Yılından Bu Yana Türkiye’nin En Büyük Kozmetik ve Bitkisel Ürünler Şirketleri Arasında Yer Almakta ve Kurulduğu Günden Bu Yana Bir Çok Yerli ve Yabancı Firmaya Fason Üretim Yapmaktadır.

67 Kişilik Ekibi İle 7/24 Operasyonunu Sürdüren ve Sürekli Ar-GE Politikası İle Kendi Altyapı Yatırımlarını Yöneten Koz Grup, Yönetici ve Çalışanlarından Gelen Tecrübe ve Bilgi Birikimi İle ,Çağın İhtiyaçlarına Uygun Teknolojiyi Kullanarak , Sizlere Özel Çözümler ve Kaliteli Ürünler Sunmayı İlke Kabul Etmektedir.

2020 Yılı Son Çeyreğinde İse, ‘’Dünya Standartlarında Çözümler Sunmak’’ İlkesiyle Yola Çıkarak, AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ Profesörleri İle Ortak Proje Çalışmaları Geliştirilmiş ve Yapılmıştır. Proje de Uluslar arası Topluluk İhtiyaçları ve İnsan Sağlığı Göz Önünde Bulundurarak Tüketici İhtiyaçlarını Karşılayacak Ürünler Çalışılmıştır.

  • image
  • image
  • image
  • image

MİSYONUMUZ

-Kaliteli, Yenilikçi ve Farklı Ürünler Üreterek, Ürünlerimizi Türkiye’nin Yanı Sıra Tüm Dünya’da Tüketiciler İle Buluşturmak.
-Bilgiyi ve Teknolojiyi Verimli Kullanarak, Çeşitli Ortak Projelerde ve İş Ortaklıklarında Bulunmak, Fason Üretim Yapmak.

VİZYONUMUZ

Kalite Standartlarımız Doğrultusunda, Alanında Deneyimli ve Uzman Kadromuzla, Güncel Teknoloji ve Üretim Bilgilerini Kullanarak Takviye Edici Gıda ve İlaç Sektöründe Türkiye’de ve Dünya’da Kalıcı Üstünlükler Sağlamak.

KALİTE VE GIDA GÜVENLĞİ

Koz ilaç olarak, her türlü bitkisel gıda takviyeleri, bitkisel yağlar, bitkisel kozmetik ürünler ve bazı gıda maddelerinin dolumu ve üretiminini yaparken, kalite ve gıda güvenliğini en üst seviyede tutarak hizmet vermekteyiz.

  • Müşterilerimizin taleplerini istenilen kalitede ve sürede karşılamak,
  • Tüm alanlarda hijyenik üretim gerçekleştirmek,
  • Çalışanlara eğitim vererek, kendilerini geliştirmelerini sağlamak,
  • Müşteri memnuniyetini ön planda tutmak ve firmamıza duyulan güveni muhafaza etmektir.